USB kamery HDMI

Táto séria H ponúka kamery s dobrým rozlíšením, ktoré umožňujú zachytiť vysokokvalitné snímky prostredníctvom jednoduchého pripojenia k televízoru, monitoru alebo projektoru cez rozhranie HDMI, čo predstavuje spoľahlivé a cenovo výhodné riešenie.
Variant Dostupnosť Cena
Kamera C-HA Na objednávku 1 197,60 € s DPH
+ -
Kód: 03-1713

Detailný popis

Táto séria obsahuje snímač Aptina CMOS alebo špičkový snímač SONY CMOS s vynikajúcou reprodukciou farieb a výrazne vysokými snímkovými frekvenciami.
Inštalácia a prevádzka je mimoriadne intuitívna, séria OPTIKA H je ideálnym riešením pre rôzne aplikácie vo vzdelávacích a profesionálnych odboroch, v priemyselnej kontrole kvality a vo všetkých laboratóriách.
Kamery série H sa dajú jednoducho ovládať pomocou myši a môžu nahrávať živé video alebo snímať obrázky na vymeniteľnú kartu SD (dodáva sa 16G).

Kamera C-HAF je kontrolná kamera s automatickým zaostrovaním v reálnom čase s rozlíšením 2 MP na prezeranie krištáľovo čistých obrázkov / videozáznamov s rozlíšením 1080p na monitore HD prostredníctvom pripojenia HDMI pri frekvencii 60 fps.
Uhol pohľadu je plne nastaviteľný.
Umožňuje okamžité zaostrenie bez potreby neustáleho prispôsobovania objektívu neuveriteľne rýchlym zaostrovacím systémom (čas snímania je kratší ako 1 sek.).

Podrobná technická špecifikácia uvedených modelov uvádzame v prílohe.