AM4815ZTL Dino-Lite Edge, 1.3MP, 10-140x, LWD, polarizer, EDOF/EDR

Rozhranie USB 2.0
Rozlíšenie 1.3 M pixels (SXGA)
Zväčšenie 10x~140x
Antireflexný polarizer
EDOF, EDR a dlhá pracovná vzdialenosť
Univerzálnosť vďaka vymeniteľným krytom
Cena
994,80 € s DPH
+ -
Kód: 23300124

Detailný popis

Model zo série Edge s predlženou pracovnou vzdialenosťou. Rozsah zväčšenia (10x-140x) a pracovnú vzdialenosť až 23 cm robí z mikroskopu AM4815ZTL ideálnym riešením pre situácie, kedy je potrebné zachovať medzi mikroskopom a objektom väčšiu vzdialenosť pre prácu pod mikroskopom (opravy, montáže, atd.) Mikroskop sa dodáva so špeciálnymi krytmi pre úpravu obrazu (difuzér, čiastočný zatienenie), ktoré zvyšujú flexibilitu práce s týmto mikroskopom. Vzhľadom k zabudovanému polarizačnému filtru pre elimináciu odleskov je tento model ideálny pre prácu s lesklými alebo reflexnými predmety napr. kov, sklo, šperky, elektronika. Polarizátor je možné zapnúť a vypnúť, alebo ho nastaviť na plnú alebo polovičnou polarizáciu.
Funkcia rozšírená hĺbka ostrosti EDOF (vrstvené zaostrovanie) umožňuje digitálne spracovať obraz, ktorý v sebe kombinuje niekoľko snímok automaticky získaných pri rôznych vzdialenostiach zaostrenia. Snímky EDOF je možné ukladať a zobrazovať s využitím softwaru DinoCapture 2.0.
EDR je nástroj pre spracovanie snímok. V prípade povrchov s väčšou odchýlkou jasu môže byť funkcia EDR dokonalá pre zachytenie neutrálnejšieho snímku povrchu po niekoľkých kliknutiach. Režim záznamu EDR vyfotí 3 snímky pri rôznych úrovniach expozície (štandardná, nadexpozonovaná a podexponovaná). Automaticky ich navrství do jedného jasného snímku. Snímky EDR je možné ukladať a zobrazovať s využitím softwaru DinoCapture 2.0.